Kamil Wojewoda

O salonie

Adres

Grzegorza Piramowicza 4
90-254 Łódź, Polska

Nasza misja

Jesteśmy salonem fryzjerskim z wieloletnim doświadczeniem, dążymy do perfekcji, nieustannie szkolimy się i uczymy od najlepszych. Pracujemy na wyselekcjonowanych kosmetykach sprawdzonych, topowych marek i jednocześnie zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy :)

Kilka słów od Kamila

Doświadczenie, które zdobywałem w zawodzie fryzjera, pozwoliło mi znaleźć się w miejscu, w którym jestem teraz. W salonie fryzjerskim, który pozwoli Wam czuć się bezpiecznie i komfortowo. Miejscu, które postanowiłem stworzyć dla nas wszystkich.

Miejscu, w którym znajdziemy idealną symbiozę pomiędzy rozwijającymi się fryzjerami a wysokimi wymaganiami klientów, gdzie dążymy do perfekcji w trosce o Wasze włosy, biorąc odpowiedzialność za Wasz wizerunek.

Chcę spełnić wszystkie Wasze oczekiwania, jak i również dać możliwość rozwijania skrzydeł kreatywnym fryzjerom. Dla nich zostały stworzone warunki, w których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Przy współpracy wykorzystuję sprawdzone i wyselekcjonowane kosmetyki z serii L’Oreal Professional By Fama, Kevin Murphy i Kerastase. Nie waham się też sięgać po inne kosmetyki szukając idealnych rozwiązań.

Chcę, abyśmy współtworzyli to miejsce razem, bo kiedy Wasze oczekiwania zostaną spełnione… spełnią się moje marzenia.