Kamil Wojewoda

Kamil Wojewoda

Założyciel. Jego 20 letnie doświadczenie i zdobyte umiejętności wnoszą do salonu najwyższe standardy fryzjerskie. Jego celem jest wydobywanie piękna z każdej kobiety, każdego dnia. Uwielbia doskonalić swoje umiejętności na szkoleniach fryzjerskich. Również jako szkoleniowiec dzieli się swoim doświadczeniem z innymi fryzjerami. Jego styl cechuje dążenie do lekkości i objętości każdej fryzury. Inspiruje się na włoskich technikach strzyżenia połączonych z brytyjską dokładnością i geometrią.

Marta Wojewoda

To dzięki niej w salonie poczujecie się jak w domu. Organizuje i nadzoruje codzienną pracę. Dba o estetykę i rozwój tego miejsca, odpowiada też za nasz wizerunek w sieci. Jej głos usłyszycie w naszej słuchawce, to właśnie ona rozwieje wasze wszelkie wątpliwości. Duże doświadczenie managerskie, wciąż rozwijane na kursach, a także lekkość w kontaktach z ludźmi skazuje na sukces Salon Wojewoda. Jej pasją jest fotografia.

Dawid Szpruch

Jako fryzjer zaczynał pod okiem Kamila Wojewody jako technik koloryzacji. Przygodę kontynuował w kilku renomowanych salonach w Łodzi. Ma za sobą szkolenia w akademiach L’Oreal i Kevin Murphy, lecz wciąż dąży do perfekcji. We włosach uwielbia naturalność i lekkość, a w koloryzacji wyraźne i kontrastowe efekty.

Chłonie doświadczenie z każdą kolejną stylizacją, szuka modnych i praktycznych rozwiązań dając kobietom radość z ich włosów. Trzeba się również liczyć z dużą dawką pozytywnego humoru.

Natallia Parfenchyk

Natallia przyjechała do naszego kraju z Białorusi. Jest doświadczoną fryzjerką, w swoim kraju prowadziła z powodzeniem salon fryzjerski. Szkoliła się w Akademii Estel w Sankt Petersburgu w Akademii Alfaparf w Mediolanie oraz Akademii Keen w Berlinie. Przez osiem lat była szkoleniowcem w zakresie koloryzacji. Dobrze czuje się w upięciach okazjonalnych, strzyżeniach oraz koloryzacjach.

Martyna Hołyst

Zajmuje się głównie koloryzacjami włosów ale szkoli się również z innych dziedzin fryzjerstwa. Od 11 lat mieszka w Łodzi, w zawodzie pracuje od 2017r. Szkoliła się głównie w akademiach Goldwell pracuje na farbach Loreal, Inoa, Dia Light. Jej stylizacje są zawsze dopieszczone, robi piękne loki. Pracowita, z dużym dystansem do siebie. Czas po pracy poświęca wychowywaniu córki ale jej pasją poza pracą jest renowacja starych mebli.

Vlada Pobyva

Zaczęła swoją przygodę 4 lata temu, jednak niech Was to nie zwiedzie, talent i umiejętności fryzjerskie wykazywała od samego początku. Fryzjerstwa uczyła się od podstaw w naszym salonie, czerpiąc z naszej wiedzy to co najlepsze. Uczestniczka szkoleń w Akademii Loreal oraz Kevin Murphy. Najlepiej czuje się w blondach: balejażach, technikach ombre, sombre i mieszanych, generalnie we wszystkich dużych metamorfozach i strzyżeniach damskich. Lubi stylizować swoje klientki, w luźny, niezobowiązujący sposób, liczne efekty jej prac można obserwować w mediach społecznościowych, na Instagramie i TikTok. Na wizycie u Vlady dowiecie się wszystkiego o swoich włosach, chętnie doradzi każdemu indywidualnie, która pielęgnacja będzie idealna. Pracowita, cały czas się uczy i dąży do perfekcji. W krótkim czasie zdobyła zaufanie wielu klientek i ma swoje zasłużone grono fanek :)