Kamil Wojewoda

Kamil Wojewoda

Założyciel. Jego 10 letnie doświadczenie i zdobyte umiejętności wnoszą do salonu najwyższe standardy fryzjerskie. Jego celem jest wydobywanie piękna z każdej kobiety, każdego dnia. Uwielbia doskonalić swoje umiejętności na szkoleniach fryzjerskich. Również jako szkoleniowiec dzieli się swoim doświadczeniem z innymi fryzjerami. Jego styl cechuje dążenie do lekkości i objętości każdej fryzury. Inspiruje się na włoskich technikach strzyżenia połączonych z brytyjską dokładnością i geometrią.

Marta Wojewoda

To dzięki niej w salonie poczujecie się jak w domu. Organizuje i nadzoruje codzienną pracę. Dba o estetykę i rozwój tego miejsca, odpowiada też za nasz wizerunek w sieci. Jej głos usłyszycie w naszej słuchawce, to właśnie ona rozwieje wasze wszelkie wątpliwości. Duże doświadczenie managerskie, wciąż rozwijane na kursach, a także lekkość w kontaktach z ludźmi skazuje na sukces Salon Wojewoda. Jej pasją jest fotografia.

Dawid Szpruch

Jako fryzjer zaczynał pod okiem Kamila Wojewody jako technik koloryzacji. Przygodę kontynuował w kilku renomowanych salonach w Łodzi. Ma za sobą szkolenia w akademiach L’Oreal i Kevin Murphy, lecz wciąż dąży do perfekcji. We włosach uwielbia naturalność i lekkość, a w koloryzacji wyraźne i kontrastowe efekty.

Chłonie doświadczenie z każdą kolejną stylizacją, szuka modnych i praktycznych rozwiązań dając kobietom radość z ich włosów. Trzeba się również liczyć z dużą dawką pozytywnego humoru.

Natallia Parfenchyk

Natallia przyjechała do naszego kraju z Białorusi. Jest doświadczoną fryzjerką, w swoim kraju prowadziła z powodzeniem salon fryzjerski. Szkoliła się w Akademii Estel w Sankt Petersburgu w Akademii Alfaparf w Mediolanie oraz Akademii Keen w Berlinie. Przez osiem lat była szkoleniowcem w zakresie koloryzacji. Dobrze czuje się w upięciach okazjonalnych, strzyżeniach oraz koloryzacjach. Cieszymy się, że dołączyła do Naszego zespołu.