Kamil Wojewoda

O salonie

Nasza misja

Jesteśmy salonem fryzjerskim z wieloletnim doświadczeniem, dążymy do perfekcji, nieustannie szkolimy się i uczymy od najleszych, pracujemy na wyselekcjonowanych kosmetykach sprawdzonych, topowych marek, jednocześnie zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy :)

Kilka słów od Kamila

Doświadczenie które zdobywałem z zawodzie fryzjera, pozwoliło mi znaleźć się w miejscu, w którym teraz jestem. Salon fryzjerki, który pozwoli Wam czuć się bezpiecznie i komfortowo. Miejsce, które postanowiłem stworzyć dla nas wszystkich.

Miejsce w którym znajdziemy idealną symbiozę między rozwijającymi się fryzjerami, a wysokimi wymaganiami klientów. Gdzie dążymy do perfekcji w trosce o Wasze włosy, biorąc odpowiedzialność za wasz wizerunek.

Chcę spełnić wszystkie wasze oczekiwania, jak i również dać możliwość rozwijania skrzydeł kreatywnym fryzjerom. Dla nich zostały stworzone warunki gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobrażnia.

Przy współpracy wykorzystywał będe sprawdzone i wyselekcjonowane kosmetyki serii L’Oreal Professional By fama, Kevin Murphi i Kerastase. Nie omieszkam też, sięgnąć po inne kosmetyki szukając idealnych rozwiązań.

Chcę abyśmy współtworzyli to miejsce razem, bo kiedy wasze oczekiwania zostaną spełnione… Spełnią się moje marzenia.