Kamil Wojewoda

Kamil Wojewoda

Założyciel. Jego 10 letnie doświadczenie i zdobyte umiejętności wnoszą do salonu najwyższe standardy fryzjerskie. Jego celem jest wydobywanie piękna z każdej kobiety, każdego dnia. Uwielbia doskonalić swoje umiejętności na szkoleniach fryzjerskich. Również jako szkoleniowiec dzieli się swoim doświadczeniem z innymi fryzjerami.

Jego styl cechuje dążenie do lekkości i objętości każdej fryzury. Inspiruje się na włoskich technikach strzyżenia połączonych z brytyjską dokładnością i geometrią. Poprzez kolor pragnie wydobywać naturalne piękno kobiety. W wolnych chwilach przelewa swoje myśli na blog.

Umiejętność słuchania i doradzania czynią go jednym z lepszych fryzjerów w Polsce. Jego motto brzmi: “Dzień bez strzyżenia, to dzień stracony”.

Dawid Szpruch

Swoje doświadczenie zdobywał zaczynając swoją przygodę pod okiem Kamila Wojewody jako technik koloryzacji. Następnie zdobywał doświadczenie w kilku renomowanych salonach w Łodzi. Teraz jako ukształtowany fryzjer spełnia każde życzenia swoich klientek. Szkolenia w akademiach L’Oreal i Kevin Murphy zwiększyły jego umiejętności, lecz wciąż dąży do perfekcji. Prowadzi także szkolenia fryzjerskie. We włosach uwielbia naturalność i lekkość, a w koloryzacji wyraźne i kontrastowe efekty.

Chłonie doświadczenie z każdą kolejną stylizacją, szuka modnych i praktycznych rozwiązań dając kobietą radość z ich włosów. Trzeba się również liczyć z dużą dawką pozytywnego humoru.

Inez Piątkiewicz

Magister filmoznawstwa, która uwielbia twórczą pracę. Pasjonuje się malarstwem, rzeźbą i pracą z włosami. Po ukończeniu szkoły fryzjerskiej wpadła w wir pracy stylistki włosów, nieprzerwanie, przez 12 lat . W 2011 dostała się do czołówki konkursu „Trend Vision”, aby rok później zajać w nim drugie miejsce. Pracuje dla projektantów takich jak Oksana Pastuszka, Joanna Startek, czy Jarosław Ewert. Tworzyła sesje dla magazynu kMag. Doświadczenie zdobywała również w USA, w Miami, gdzie doskonaliła umiejętności i tworzyła stylizacje do sesji modowych. Teraz jest już na stałe w Polsce – cieszymy się, że dołączyła do naszego teamu.

Natalia Kukieła

Natalia jest absolwentką łódzkiej szkoły fryzjerskiej oraz Akademii Loreal Professional w Warszawie. Ukończyła szkolenia w zakresie marki Loreal, Kerastase oraz Kevin Murphy. Jest wolontariuszką w akcji "Daj Włos" organizowanej przez fundację "Rak and roll". Dobrze czuje się w damskich oraz męskich strzyżeniach jak i w koloryzacji.

Marta Wojewoda

To dzięki niej w salonie poczujecie się jak w domu. Jej osoba utrzymuje salon na najwyższym poziomie. Organizuje i nadzoruje codzienną pracę. Dba o estetykę i rozwój tego miejsca, odpowiada też za nasz wizerunek w sieci. Jej głos usłyszycie w naszej słuchawce, to właśnie ona rozwieje wasze wszelkie wątpliwości. Duże doświadczenie managerskie, wciąż rozwijane na kursach, a także lekkość w kontaktach z ludźmi skazuje na sukces Salon Wojewoda. Jej pasją jest fotografia. Z aparatem w ręce czuje się jak ryba w wodzie. Spełnia się poprzez fotografię, a najlepiej czuje się w zdjęciach reportażowych, uwieczniając najważniejsze wydarzenia w życiu ludzi, którzy jej zaufali. W fotografii jeszcze dużo nam pokaże.