Kamil Wojewoda

Kamil Wojewoda

Założyciel. Jego 10 letnie doświadczenie i zdobyte umiejętności wnoszą do salonu najwyższe standardy fryzjerskie. Jego celem jest wydobywanie piękna z każdej kobiety, każdego dnia. Uwielbia doskonalić swoje umiejętności na szkoleniach fryzjerskich. Również jako szkoleniowiec dzieli się swoim doświadczeniem z innymi fryzjerami. Jego styl cechuje dążenie do lekkości i objętości każdej fryzury. Inspiruje się na włoskich technikach strzyżenia połączonych z brytyjską dokładnością i geometrią.

Dawid Szpruch

Jako fryzjer zaczynał pod okiem Kamila Wojewody jako technik koloryzacji. Przygodę kontynuował w kilku renomowanych salonach w Łodzi. Ma za sobą szkolenia w akademiach L’Oreal i Kevin Murphy, lecz wciąż dąży do perfekcji. We włosach uwielbia naturalność i lekkość, a w koloryzacji wyraźne i kontrastowe efekty.

Chłonie doświadczenie z każdą kolejną stylizacją, szuka modnych i praktycznych rozwiązań dając kobietą radość z ich włosów. Trzeba się również liczyć z dużą dawką pozytywnego humoru.

Natalia Kukieła

Natalia jest absolwentką łódzkiej szkoły fryzjerskiej oraz Akademii Loreal Professional w Warszawie. Ukończyła szkolenia w zakresie marki Loreal, Kerastase oraz Kevin Murphy.

Marta Wojewoda

To dzięki niej w salonie poczujecie się jak w domu. Organizuje i nadzoruje codzienną pracę. Dba o estetykę i rozwój tego miejsca, odpowiada też za nasz wizerunek w sieci. Jej głos usłyszycie w naszej słuchawce, to właśnie ona rozwieje wasze wszelkie wątpliwości. Duże doświadczenie managerskie, wciąż rozwijane na kursach, a także lekkość w kontaktach z ludźmi skazuje na sukces Salon Wojewoda. Jej pasją jest fotografia.

Andrzej

Andrzej w drodze po marzenia przeprowadził się z Kępna do Łodzi. Jego specjalizacja to strzyżenia męskie. Jest wolontariuszką w akcji "Daj Włos" organizowanej przez fundację "Rak and roll". Dobrze czuje się w damskich oraz męskich strzyżeniach jak i w koloryzacji.

Robert

Robert jako manager dba o odpowiednią oprawę usług fryzjerskich. Zapewnia miły kontakt z klientem. Dba o zaopatrzenie salonu w niezbędne i profesjonalne kosmetyki, jak i o słodkie krówki =]. Jest również specjalistą w koloryzacji, czesaniu i pielęgnacji.